Vstavané skrine

Vstavané skrine so zrkadlom Vstavané skrine so zrkadlom

Stále hľadáte Vaše veci a neviete, čo na seba? Alebo strácate doklady v kancelárií? Vstavané skrine Vás zbavia nielen tohto problému.

Už dávnejšie sa stali nevyhnutnou súčasťou domov, bytových, panelákových, aj kancelárskych priestorov.

Ušetria Váš čas aj priestor. Vstavaná skriňa je skvelou voľbou pre Vaše pohodlie, prehľad a poriadok. Nadčasové, aj moderné prevedenia, stačí si vybrať.

Nájdu svoje miesto v každej domácnosti, bez ohľadu na to, či bojujete s nedostatkom priestoru, alebo nie. Ich benefity ocení každý.

Vstavané skrine podľa umiestnenia

Do detskej izby

Vstavaná skriňa v detskej izbe nemusí byť vôbec nudná. Práve naopak. Klasické materiály skombinované s veselou hravou tapetou, alebo len jednofarebnou tapetou, vytvoria v detskej izbičke príjemnú atmosféru. Či máte dcéru, alebo syna, či má 3 roky, alebo 12, určite si vyberie. A keď Vás farba tapety omrzí, jednoducho ju vymeníte. A detská izba sa razom zmení na študentskú.

Do spálne

Vstavaná skriňa bola kedysi výsadou spálne. Hoci dnes sú pre ich skvelé vlastnosti a využitie súčasťou hociktorej miestnosti, do spálne akosi tradične oddávna patria. Svoje o tom vedia najmä ženy, ktoré nikdy nemajú čo na seba. To iste poznáte. Ale aj páni a celé rodiny ocenia vstavanú skriňu v spálni. Klasicky bývajú často skombinované so zásuvkami a v menších priestoroch doplnené zrkadlom, čo nielen že zväčší priestor, ale aj padne vhod pri obliekaní.

Vstavané skrine podľa typu

Rohová vstavaná skriňa

Možno ste ani netušili, koľko priestoru pre Vaše veci dokážete získať rohovou vstavanou skriňou. Momentálne sa tešia veľkej obľube nielen v panelákoch, ale aj v rodinných domoch. Pre Vašu predstavu, aj sami si môžete navrhnúť Vašu rohovú vstavanú skriňu a vyťažiť pritom aj z malého priestoru maximum.

Atypická vstavaná skriňa

Atypická vstavaná skriňa Vstavaná skriňa do podkrovia


Nečakajte a dohodnite si stretnutie s našim mobilným predajcom:
Tel.: +421 902 589 555
Email: info.alodoor@gmail.com

FacebookNájdete nás na Facebooku
G+Nájdete nás na Google Plus