Prečo sa rozhodnúť pre vstavanú skriňu

Neustále hľadáte svoje veci či strácate doklady v kancelárii? Vstavané skrine vás zbavia nielen tohto problému.

Už dávnejšie sa stali nevyhnutnou súčasťou domov a bytov, ale aj panelákových a kancelárskych priestorov.

Vstavané skrine sú skvelou voľbou pre vaše pohodlie, prehľad a poriadok. Šetria váš čas a priestor, sú nadčasové a moderné. Svoje miesto si nájdu v každej domácnosti, a to bez ohľadu na to, či bojujete s nedostatkom priestoru, alebo nie. Ich benefity ocení naozaj každý.

Vstavaná skrina so zrkadlom

Vstavané skrine podľa umiestnenia

Do detskej izby

s originálnymi povrchovými úpravami

Vstavaná skriňa v detskej izbe nemusí byť vôbec nudná. Práve naopak. Klasické materiály skombinované s veselou hravou tapetou, alebo len jednofarebnou tapetou, vytvoria v detskej izbičke príjemnú atmosféru. Či máte dcéru, alebo syna, či má 3 roky, alebo 12, určite si vyberie. A keď Vás farba tapety omrzí, jednoducho ju vymeníte. A detská izba sa razom zmení na študentskú.

Do spálne

Vstavaná skriňa bola kedysi výsadou spálne. Hoci dnes sú pre ich skvelé vlastnosti a využitie súčasťou hociktorej miestnosti, do spálne akosi tradične oddávna patria. Svoje o tom vedia najmä ženy, ktoré nikdy nemajú čo na seba. To iste poznáte. Ale aj páni a celé rodiny ocenia vstavanú skriňu v spálni. Klasicky bývajú často skombinované so zásuvkami a v menších priestoroch doplnené zrkadlom, čo nielen že zväčší priestor, ale aj padne vhod pri obliekaní.

Do chodby

Práve vstavaná skriňa v chodbe sa teší všeobecnej obľube. Slúži na odloženie kabátu, bundy, má poväčšine vyhradenú časť na topánky a všetky tie veci, ktoré sa nedajú zaradiť inam. Práve dvere so zrkadlovou výplňou slúžia na "posledný pohľad do zrkadla" predtým, ako odchádzate z domu.

Do obývačky

Dnes už nie tak neobvyklou je vstavaná skriňa práve v obývačke. Stena tak namiesto gýčovitých prvkov môže byť prakticky využitá. Pri kombinácii so zrkadlovou výplňou dverí može obývačku opticky zväčovať a tak ju robiť priestranejšou.

Vstavané skrine podľa typu

Rohová vstavaná skriňa

Možno ste ani len netušili, koľko priestoru dokážete rohovou vstavanou skriňou získať. Momentálne sa tešia veľkej obľube nielen v panelákoch, ale aj v rodinných domoch. Rohovú vstavanú skriňu si viete navrhnúť aj sami a vyťažiť tak aj z malého priestoru maximum.

Atypická vstavaná skriňa

Atypické vstavané skrine sú vhodné najmä do priestorov, ktoré nie sú úplne bežné. Na svoje si tak prídu tí, ktorí potrebujú vtesnať skrine do podkrovia, prípadne radi experimentujú a potrebujú svoj interiér nejak ozvláštniť.